Или авторизируйтесь на сайте
Корзина пуста Кошик замовлень

Вегетаріанське меню в Narnia Sushi

Вегетаріанське меню в Narnia Sushi

Narnia Sushi поважає і підтримує бажання вибирати корисні для організму продукти. Якщо ви вегетаріанец або веган, ми понімаємо, як важливо для вас отримувати всі необхідні елементи від рослинної їжі без продуктів тваринного походження і зберігати свої погляди. Тому наші повара ретельно обробляють всі поверхні після риб перед приготуванням овочів. У Narnia Sushi відкрита кухня і в цьому легко переконатися.


З турботою про веганів ми створили яскравий і соковитий сет. У ньому ми врахували потребу у смаковій різноманітності та присутності всіх необхідних мікроелементів. Якісний рис у поєднанні з ніжним авокадо, хрусткими овочами, морськими водоростями чука, горіхами, кунжутом під різними ситними соусами - це повноцінний прийом їжі, заряд бадьорості і позитивних емоцій.

Рис містить білки та складні вуглеводи, важливі амінокислоти та вітаміни. Авокадо - суперфуд за насиченістю хімічного складу і багатий на жири. Чука та норі містять практично весь набір вітамінів, омега-3 кислот, йод, залізо, магній, цинк, калій та незамінні при вегетаріанській дієті. Горіхи та кунжут – джерела антиоксидантів та корисних ненасичених жирів. А користь свіжих овочів відома всім, це джерело вітамінів і мінералів.Завершити цю феєрію свіжості та смаків можна натуральними лимонадами. Сонячний манго-лимон, терпкий грейпфрут-імбир або освіжаючий огірок-лимон просто створені для гармонії з 

За Вашим індивідуальним запитом ми також можемо приготувати будь-які наші боули без додавання риби. Narnia Sushi піклується про Ваше здоров'я та життєві цінності разом з Вами.

Схожі статті

Narnia Sushi – місце, куди хочеться повертатися
Особливий сет для вагітних – з турботою про здоров’я

Рекомендовані товари

Салат Чука
Салат Чука
180г Чука, Горіховий соус
145
грн
Гункан з чукою
Гункан з чукою
1 шт 35г Рис, Чука
39
грн
Веган сет
Веган сет
38 шт 945г Макі Рол з Огірком, 4х Гункан з чукою, Макі Рол з чукою, Макі Рол з авокадо, Рол кіото, Рол овочевий
559
грн
Кіото рол
Кіото рол
8 шт 230г Морква, Норі, Мікрогрін, Кунжут чорний, Горіховий соус, Кунжут, Авокадо, Рис
189
грн
Овочевий рол
Овочевий рол
8 шт 280г Норі, Лимон, Сир тофу, Вакаме, Манго, Горіховий соус, Рис
235
грн
На жаль, Narnia тимчасово не працює.
Але, сподіваємось, що зовсім скоро знову відкриємо свої двері для вас!