Или авторизируйтесь на сайте
Корзина пуста Кошик замовлень

Про нас

 Безкоштовна доставка найсмачніших суші на лівому березі Києва (доставка на правий берег можлива на таксі, деталі уточнюйте у оператора)

Narnia Sushi - країна, де на відкритій кухні твориться магія, всі бажаючі можуть спостерігати, як свіжі продукти в гармонії та чистоті за велінням нашого шеф-кухаря перетворюються на смачні суші, роли та сашимі. У нього за плечима 15-річний досвід роботи в країнах Європи (Іспанія, Греція, Чорногорія), він розуміється на високій якості створення японської їжі.

Закони Нарнії

Безкоштовна доставка

Доставляємо смачнотінь на лівому березі та робимо це оперативно – до 60 хвилин.

Великий вибір.

Вау, 30 видів ролів + суші та сашими + мега корисні боули та салати + солодкі роли і навіть фірмові напої, голова кругом! Подорожуй Нарнією і відкривай нові та дивовижні поєднання коханих інгредієнтів.

Найбільші суші мережі

Намічаються збори Семи Королів? Чи чекаєш у гості кентавра із двома шлунками? Ну де ще можна купити майже півтора кілограми ролів за 700 гривень?)

Традиційні рецепти

Все за заповітом японських майстрів + ексклюзивні страви від шефа, які знайдеш лише у Нарнії.

Знижки


Знижки, на які ти завжди можеш розраховувати:

Мінус 10%
при самовивезенні
Індивідуальна знижка
при великому замовленні

За чарівним обідом зовсім не треба далеко ходити. Готуємо з любов'ю до тебе, наш гість, і пам'ятай: «Хто був королем у Нарнії, завжди залишиться королем Нарнії» Клайв С. Льюїс

Ми відкрилися!
Працюємо з п'ятниці по неділю.
З 11:00 до 21:00.
Це тимчасово, скоро будемо 7 днів на тиждень.
Робочий час: 11:00 до 21:00
Оформити замовлення